تور نمک آبرود
تور های گردشگری با الساسیر

آشنایی با نمک آبرود

نمک آبرود روستایی در مرکز شهرستان چالوس استان مازندران در شمال ایران است. این منطقه یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در میان توریست های ایرانی و خارجی می باشد.
شهرک نمک آبرود یک دهکده توریستیست که بلند ترین خط تله کابین در ایران را در خود جای داده است که از سطح دریای خزر شروع شده و به بالای رشته کوه البرز می رسد. تله کابین نمک آبرود یکی از قابل توجه ترین جاذبه های این شهرک می باشد که در قسمت جنوب شرقی آن واقع شده و دارای دسترسی به قله مدوبن و دیوحمام است. این تله کابین دارای 42 کابین چهار نفره می باشد و سرعت آن 3 متر بر ثانیه است. با این حساب رسیدن به بالای تپه که 2.1 کیلومتر مسافت دارد 15 دقیقه طول می کشد. 
مدوبن تفرجگاه توریستی بسیار خوبی برای گردشگران است و ده درجه سانتیگراد خنک تر از دامنه کوه می باشد. این تفرجگاه امکانات تفریحی مختلفی دارد، از این رو مقصدی عالی برای سفر در تابستان است. نمک آبرود انواع متفاوتی از درختان و گیاهان را در خود جای داده که از مهمترین آنها می توان به شمشاد، توسکا، ملچ و افرا اشاره کرد. لازم به ذکر است که عمر شمشادهای این منطقه به 700 سال می رسد. 
امکانات تفریحی تور نمک آبرود شامل دریاچه مصنوعی، زمین تنیس، پیست دوچرخه سواری، زمین اسکیت، سورتمه سواری، کارتینگ و ماشین چهارچرخ، زیپ لاین، پینت بال، پل معلق، مراکز خرید، رستوران ها، بوتیک های لباس، غرفه های هنری، فرش، لباس و چرم می باشد. همچنین تفریحات ساحلی شامل قایق سواری، جت اسکی، شاتل، چتر پاراسل و هاور کرافت هستند. 

تورهای نمک آبرود

طبیعت گردی نمک آبرود

تور ویژه طبیعت گردی 1 روز نمک آبرود

75000 تومان
نمک آبرود
1 روز
هر جمعه
اتوبوس
دانستنیهای مرتبط به سفر
در کاشان از کدام نقاط بازدید کنیم
کارکال کجاست؟ – همه چیز در مورد کارکال
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
فیلبند کجاست – همه چیز در مورد فیلبند
بستن منو