تور دبی
تور های گردشگری با الساسیر

آشنایی با دبی

بدلیل کیفیت منحصر به فرد دبی، این شهر به مرکز توریستی امارات تبدیل شده است. دبی خانه ی تعدادی از تماشایی ترین سازه های ساخته ی دست بشر در جهان می باشد. اکثر آسمان خراش های دبی جزو بلندترین برج های جهان هستند و جزایر نخل-مانند آن شامل مایل ها ساحل سفید رنگ است که تفریحات جالبی ارائه می دهد. در دبی آفتاب همیشه در دسترس است و این شهر صحرایی امروزه به یک واحه ی عربی تبدیل شده است.

همانطور که توریست ها هم می دانند، مهم ترین مناطق زیبای دبی عبارتند از جمیره و جاده ی شیخ زاید که حاوی مراکز اطلاعات توریستی تحت نظارت ، (Deira) دیره ، (Bur Dubai) دبی جدید دپارتمان توریستی و تجارتی دبی می باشد. دبی در برگیرنده ی مناطق تاریخی می باشد، در حالی که دیره ناحیه ای شامل فروشگاه های سنتی است.

جمیره نیز سواحل و چشم اندازهای لوکس فراوانی دارد. در خیابان شیخ زاید نیز می توانید مرکز اصلی نمایشگاه ها، تعدادی هتل و رستوران لوکس بیابید. نمی توان انکار کرد که دبی به شهری پرجنب و جوش و مهیج تبدیل شده است و مجموعه ی بیشمار جاذبه های آن نیز منعکس کننده ی همین حقیقت و خرید در Wild Wadi هستند. توریست ها می توانند از سفرهای صحرایی با جیپ و یا شتر، سیاحت در اطراف رود دبی، موج سواری در پارک آبی بازارهای شلوغ عربی لذت ببرند.

تور های دبی

No data was found

دانستنیهای مرتبط به سفر

در کاشان از کدام نقاط بازدید کنیم
کارکال کجاست؟ – همه چیز در مورد کارکال
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
فیلبند کجاست – همه چیز در مورد فیلبند
بستن منو