تور ترکیه
تور های گردشگری با الساسیر

آشنایی با ترکیه

دروازه دنیای غرب و محصور شده با دو دریای سیاه و دریای مدیترانه باید کشوری بسیار زیبا باشد، اگر بدانیم این کشور مهد امپراطوری پر قدرت عثمانی نیز بوده است.

شهر استانبول که قلب گردشگری ترکیه است سالانه و به تنهایی میلیون ها نفر را به سمت خود می کشد. در تور ترکیه به هر شهری که پا بگذارید، جاذبه های تاریخی و طبیعی بی نظیری را خواهید دید که در تور ترکیه بسیاری از آنها را از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

حال و هوای شرقی و سنتی با فضای غربی و مدرن در شهرهای بزرگ و کوچک ترکیه در هم آمیخته است. همین طور شهر های ساحلی مانند آنتالیا ،مارماریس، بدروم و ازمیر این کشور را به یک کشور پیشرو در صنعت گردشگری کرده است.

در تور ترکیه شهر های کوچک و بزرگی را خواهید دید که برای هرکدام جاذبه ای منحصر به فرد طراحی شده است. شهرهای بزرگ ترکیه از جاذبه های مدرن و سنتی سرشار است و شهر های کوچک هم با جاذبه هایی گردشگری متنوع سعی در جذب توریست داشته اند .

ترکیه آنقدر شهر های زیبا دارد که هنوز مقاصد مختلفی از آن برای ما ناشناخته است. تور ترکیه پرطرفدار ترین تور در کشور ماست که هر ساله هزاران نفر گردشگر به شهرهای مختلف ترکیه سفر میکنند.

مساجد و بناهای تاریخی، جاذبه های گردشگری طبیعی ، سواحل آبی و گرم ، دره ها و دریاچه ها در ترکیه فرصت بی نظیر برای آسودن و داشتن آرامشی عمیق در سفری رویایی است.

تور های ترکیه

آنتالیا

تور آنتالیا 5شب 6 روز

3.450.000 تومان
ترکیه
روزانه ویژه نوروز
تور آنتالیا نوروز 99

تور آنتالیا نوروز 99

3.390.000 تومان
ترکیه
6 شب 7 روز
28 اسفند
زمینی
تور مارماریس

مارماریس 6شب و 7 روز

8.150.000 + قیمت پرواز
ترکیه
6شب و 7روز
28 اسفند
ماهان ایر
آنتالیا

تور آنتالیا 6شب و 7روز

5.390.000 + قیمت پرواز
ترکیه
6شب و 7روز
29 اسفند
ماهان ایر

دانستنیهای مرتبط به سفر

در کاشان از کدام نقاط بازدید کنیم
کارکال کجاست؟ – همه چیز در مورد کارکال
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
فیلبند کجاست – همه چیز در مورد فیلبند
بستن منو