تور الیمالات و ساحل گیسوم
تور های گردشگری با الساسیر

آشنایی با الیمالات و ساحل گیسوم

الیمالات

اگر در مازندران به سمت شهرستان نور حرکت کنید و پس از آن مسیر نور – چمستان را طی کنید، پس از سپری کردن جاده‌ای خارق العاده و رویایی به دریاچه‌ای می‌رسید که در میان درختان بلند و انبوه، همچون الماسی می‌درخشد. دریاچه الیمالات در حقیقت دریاچه سد خاکی الیمالات است که در ۸ کیلومتری مسیر نور – چمستان در مازندران قرار گرفته. ولی مردم محلی به دلیل زیبایی بیش از حد، به آن دریاچه الیمالات می‌گویند. این منطقه منظره‌ای شگفت انگیز به زیبایی عکس‌های کارت پستال‌ها را تداعی می‌کند. این منطقه بیشتر به مناطق استوایی شبیه است تا جنگل‌های شمال ایران. شما می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی در این منطقه بندازید.

تور دریاچه الیمالات جاذبه طبیعی شگفت انگیزی است که هر ساله تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می‌کند. عکاسی در این منطقه یکی از تفریح‌های جذاب به شمار می‌رود. شما می‌توانید عکس‌های فوق العاده‌ای از این دریاچه بیندازید.

ساحل گیسوم

بزرگ‌ترین لذت سفر به گیسوم، جاده‌ی آن است که به دریا و ساحل خزر منتهی می‌شود و همین ویژگی سبب شده تا مسافران بسیاری شیفته‌ی رانندگی در این دالان بهشتی باشند. اگر اهل طبیعت‌گردی هستید و دوست‌ دارید چهره‌های زیباتر گیسوم را هم ببیند، پیش از رسیدن به دریا، ماشین را متوقف کنید و زمانی را در بین درختان سیب، آلو و… بگذرانید. زیباترین قاب‌های طبیعت بهاری شمال ایران را باید در این جنگل ببینید. در پارک جنگلی گیسوم، فرصت این را خواهید داشت که لذت شیرینِ اسب‌سواری را هم تجربه کنید. در این جنگل، محلی‌های بسیاری هستند که با کرایه‌دادن اسب‌های خود، لذت این سفر سبز را دوچندان می‌کنند.

تور ساحل گیسوم جاذبه طبیعی شگفت انگیزی است که هر ساله تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می‌کند.

تورهای الیمالات و ساحل گیسوم

دریاچه الیمالات

تور ترکیبی دریاچه الیمالات+ساحل کاسپین

90.000 تومان
دریاچه الیمالات و ساحل کاسپین
1 روز
هر جمعه
اتوبوس
دانستنیهای مرتبط به سفر
در کاشان از کدام نقاط بازدید کنیم
کارکال کجاست؟ – همه چیز در مورد کارکال
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
فیلبند کجاست – همه چیز در مورد فیلبند
بستن منو